slider.png

Uroczyste otwarcie Centrum Rehabilitacji

22 kwietnia 2016 roku dokonano uroczystego otwarcia Centrum Rehabilitacji. W uroczystości udział wzięli licznie zgromadzeni goście – samorządowcy z powiatu rawickiego, a także z Wąsosza, Góry i Leszna, przedstawiciele Wojewody Wielkopolskiego, reprezentanci lokalnych stowarzyszeń, instytucji, służb oraz placówek medycznych i pracownicy szpitala.

gallery-icon

  

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia...

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Drzwi otwarte

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. informuje, iż w dniu 22 kwietnia 2016 roku w godz. 13.30-15.00 organizuje
Drzwi otwarte w rawickim Centrum Rehabilitacji.
Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego Centrum.

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o.

Centrum Rehabilitacji

Ul. Gen. Grota Roweckiego 6

63-900 Rawicz

Dostarczono sprzęt do Centrum Rehabilitacji

         W grudniu 2015 roku firma Eres Medical Sp. z o.o. zgodnie z zawartą umową dostarczyła oraz zamontowała sprzęt rehabilitacyjny w rawickim Centrum Rehabilitacji. Po zatrudnieniu personelu Centrum przedstawiciele firmy przeprowadzą szkolenia z obsługi dostarczonego sprzętu.

gallery-icon

  

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia...

Dokonano odbioru technicznego obiektu

         W grudniu 2015 roku przedstawiciele inwestora – Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. oraz wykonawcy ZUR Idziaszek Sp. z o.o. dokonali odbioru technicznego obiektu, w którym mieści się Centrum Rehabilitacji. Podczas odbioru nie stwierdzono usterek.

gallery-icon

  

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia...

Konferencja międzyprojektowa

2 grudnia 2015 roku odbyła się druga konferencja zorganizowana przez Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o., a poświęcona realizowanemu projektowi tj. utworzeniu Centrum Rehabilitacji. Na uroczystość zaproszono przedstawicieli władz powiatu, gmin, przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń związanych z ochroną zdrowia oraz pracowników rawickiego szpitala.

gallery-icon

  

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia...

Czytaj więcej...

Festyn dla całej rodziny

19 września br. na terenie boiska sportowego Szpitala Powiatowego w Rawiczu odbył się „Festyn dla całej rodziny”. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach szerszego projektu pn. „Centrum Rehabilitacji, tj. przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną  z salą dydaktyczno-gimnastyczną”. Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

gallery-icon

  

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia...

Czytaj więcej...

Ruszają szkolenia

W najbliższym czasie ruszy cykl szkoleń w ramach projektu pn. „Centrum Rehabilitacji tj. przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą dydaktyczno-gimnastyczną”.

Czytaj więcej...