Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Nr:NLO-3822-02/ZO/16/PL07

         Działając na podstawie Wytycznych Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie udzielania zamówień w ramach mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014, do których nie ma zastosowania ustawa z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych oraz Regulaminu udzielania zamówień publicznych, zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz zasadą efektywnego zarządzania finansami w ramach projektu: „ Centrum Rehabilitacji tj. zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą dydaktyczno-gimnastyczną”, Zamawiający – Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. – zawiadamia, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie zapytania ofertowego dot. Zakupu i dostawy wyposażenia do Centrum Rehabilitacji na potrzeby realizowanego projektu.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Nr:NLO-3822-01/ZO/16/PL07

         Działając na podstawie Wytycznych Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie udzielania zamówień w ramach mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014, do których nie ma zastosowania ustawa z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych oraz Regulaminu udzielania zamówień publicznych, zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz zasadą efektywnego zarządzania finansami w ramach projektu: „ Centrum Rehabilitacji tj. zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą dydaktyczno-gimnastyczną”, Zamawiający – Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. – zawiadamia, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie zapytania ofertowego dot.  produkcji filmu informacyjno-promocyjnego wraz z jego emisją na potrzeby realizowanego projektu.

Czytaj więcej...

Przedmiot zamówienia: Przeprowadzenie szkoleń PNF I stopnia dla personelu medycznego na potrzeby realizowanego projektu pod nazwą "Centrum Rehabilitacji, tj. przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą ...

Tryb postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:

 

Zapytanie ofertowe – dot. przeprowadzenia szkoleń PNF I stopnia dla personelu medycznego na potrzeby realizowanego projektu pod nazwą "Centrum Rehabilitacji, tj. przebudowa i zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą dydaktyczno-gimnastyczną".

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Nr:NLO-3822-02/ZO/15/PL07

 

         Działając na podstawie Wytycznych Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie udzielania zamówień w ramach mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014, do których nie ma zastosowania ustawa z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych oraz Regulaminu udzielania zamówień publicznych, zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz zasadą efektywnego zarządzania finansami w ramach projektu: „ Centrum Rehabilitacji tj. zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą dydaktyczno-gimnastyczną”, Zamawiający – Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. – zawiadamia, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie zapytania ofertowego dot. „Kompleksowej organizacji dwóch festynów promocyjno-informacyjnych"

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Nr:NLO-3822-03/ZO/15/PL07

         Działając na podstawie Wytycznych Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie udzielania zamówień w ramach mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014, do których nie ma zastosowania ustawa z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych oraz Regulaminu udzielania zamówień publicznych, zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz zasadą efektywnego zarządzania finansami w ramach projektu: „ Centrum Rehabilitacji tj. zmiana sposobu użytkowania sali gimnastycznej na poradnię rehabilitacyjną z salą dydaktyczno-gimnastyczną”, Zamawiający – Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o. – zawiadamia, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie zapytania ofertowego dot.  przeprowadzenia szkoleń dla personelu oraz innych grup odbiorców

Czytaj więcej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem