slider.png

       2 grudnia 2015 roku odbyła się druga konferencja zorganizowana przez Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp. z o.o., a poświęcona realizowanemu projektowi tj. utworzeniu Centrum Rehabilitacji. Na uroczystość zaproszono przedstawicieli władz powiatu, gmin, przedstawicieli instytucji i stowarzyszeń związanych z ochroną zdrowia oraz pracowników rawickiego szpitala.        

        Przybyłych gości przywitał Prezes Zarządu Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Tomasz Paczkowski. Postępy w realizacji prac przedstawiła Marta Czerwińska – Kierownik projektu. Goście mieli możliwość obejrzenia multimedialnego pokazu przedstawiające postępy w realizacji projektu, a także z prowadzonymi działaniami informacyjno-promocyjnymi. W dalszej części konferencji lek. med. Małgorzata Stembalska – specjalista rehabilitacji medycznej omówiła współczesne kierunki rehabilitacji dorosłych, a lek. med. Agata Trafalska – specjalista rehabilitacji medycznej współczesne kierunki rehabilitacji dzieci. Przybyli goście mieli także możliwość wysłuchania wykładu Pani Urszuli Zelek – szkoleniowca oraz Kierownika Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Rawiczu nt. wartości i znaczenia szkoleń w życiu każdego człowieka. Na zakończenie Prezes Zarządu Eres Medical Sp. z o.o. ( firmy, która dostarczy sprzęt medyczny do Centrum Rehabilitacji ) Grzegorz Lubaś omówił znaczenie sprzętu medycznego w rehabilitacji.

         Na zakończenie Prezes Zarządu Tomasz Paczkowski krótko podsumował co już udało się zrealizować, zaznaczając przy tym jak wiele pracy pozostało jeszcze przed całym zespołem zarządzającym. Jednocześnie podziękował wszystkim za przybycie i udział w konferencji oraz zachęcił wszystkich do śledzenia postępów w realizacji projektu.

gallery-icon

  

Kliknij aby zobaczyć zdjęcia...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem